Soru SorCevap OkuErken TeşhisHasta TakipKanser BilgiKanser ve Beslenmeİletişim

Soru:

merhabalar.daha öncede sizden bilgi almıştım,3 eylülde babama akciger kanser teşhisi kondu ,evre 4 denildi bize yapılan tahlil açamasından sonra.Ama tedavimize başyayan doktor 3. kemodan sonra ilaçlar agır gelince 3. evre, evre 4 degil dedi vucut bu ilaçları kaldıramadı agır geldi dedi.bize kırmızı reçete yazdı bant ama babam bu tedavidede düzelmedi agrıları durdu bantta ama tonsiyon 7 ye 4 lere kadar ani düşüşler yaptı ben yine doktoruna ulaştım bu defa yeşil reçete hazırladı diazem igneler gibi bu tedavide agrılar kesildi iştahı azda olsa açıldı ama ayaklar şişiyo neden acaaba bunun cevabını bana verir misiniz.Artı nefes darlıgı başladı bizim bu hastalıgın evresinde şansımız hiç mi kalmadı sizce bu yazdıklarım dan bana ne önerebilirsiniz ne yapabilir başka.saygılar.Bu hastalıkla ugraşanlara mevlam güç versin.


Kansertakip.com:

Merhaba, ayak şişmelerinin nedeni böbreklerle ilgili bir sorun olabilir. Yine kan değerlerindeki bazı sorunlarda ayaklarda şişme yapabilir. Bu nedenle bazı testler yapılması gerekiyor. Bu nedenle doktorunuza başvurun. Son evrede malesef tedavi şansı oldukça azalmakta. Eğer onkolojik tedavi görmeyecekse şikayetlerine göre tedavi yapmakta fayda var. Buna destek tedavisi adı verilmekte. Takip edildiğiniz klinikten bu konuda yardım alabilirsiniz. Geçmiş olsun.

Ana Sayfa