www.kansertakip.com Ana Sayfa
Forum Anasayfası Forum Anasayfası >Kanser Hastaları Forumu >Kanser Tedavisi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

KANSERDEN KURTULAN YOKMUUU.

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 678910 22>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
murat Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı murat Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04.Aralık.2009 Saat 00:11
37 yaşında hayata pozitif bakan biriyim.Bu pis hastalığa yakalandığımda 36 yaşında idim. ilk zamanlarda şok olmuştum ameliyatlar ve kemoterapi sonucunda şu anda vücudumda kanserli hücre bulunmamaktadır. ama her 3 ayda bir tetkiklerim devam ediyor. hep bir olasılık var ama hangimizin yıllarca yaşayacağı garantiki; o yüzden günümden zevk almayı öğrendim, şu anın tadını çıkarıyorum. herkesin takacağı şeyleri ben kafama takmıyorum
Yukarı Dön
dogan Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı dogan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07.Aralık.2009 Saat 01:28
ALLAH UZUN VE SAGLIKLI ÖMÜRLER VERSIN KARDESIM.HASTA OLAN HERKESEDE SIFALAR:
Yukarı Dön
furkan.esen Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 6
  Alıntı furkan.esen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26.Aralık.2009 Saat 06:52
slm ''sakaryaburcu'' ismim furkan.ALLAH babana acil şifalar versin.yazdıkların dikkatimi çekti.bende henüz bir kaç gün önce babamın akciğer kanseri olduğunu öğrendim.metastaz yolu ile beyin kemik ve karaciğere sıçramış 4. aşamada.doktor 2 ay ömür biçiyor.internetten yaptığım araştırmalarda bunu doğrular nitelikte.fakat şimdi sen yazılarınla bana umut oldun.foruma temmuz ayında yazı yazmışsın umarım baban hala çok çok iyidir.beni konu ile ilgili bilgilendirirsen çok sevinirim.ALLAH cümlemizin yardımcısı olsun. 
Yukarı Dön
tülay Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı tülay Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13.Ocak.2010 Saat 13:46
ilk olarak herkese aacil şifalar diliyorum.benim ablamda over ca.ve 3. evresi.2 hafta önce 3. ameliyatını oldu hala hastanede.son ameliyat çok yordu onu.dr az bir ömrü kaldığını söyledi dün.yıkıldık.ablam çok genç daha 36 yaşında ve bekar.hem rahim ağzı kanseri hemde over ca varmış şok olduk.okadar zorki anlatamam.hergün acaba ablama bişey olucakmı diye uyanmak ,her telefon çaldığında kötü habermi alıcam diye düşünmek mahvetti beni.ablam yaşasın istiyorum lütfen dualarınızı eksik etmeyin ablamdan.içim yanıyor.kanser heryere dağılmış nerdeyse.mevlam herkese şifa ve sabır versin içindede bize..
Yukarı Dön
idris Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
  Alıntı idris Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15.Ocak.2010 Saat 00:07
Benim annem mide kanseri teşhisiyle ameliyat oldu ve şuan kemoterapi ve radyo terapi görüyor.arkadaşlar Kuran'ı kerimde şöyle bir ayet var bir insanın eceli gelmemişse bütün dünyadaki insanlar bir araya gelse o insanı öldüremezler,bir insanın eceli gelmişsede bütün dünyadaki insanlar bir araya gelse onu yaşatamazlar.Ve yine peygamber efendimizin bir hadisi sadaka vermek ömrü uzatır.Yaşam ölümde taktiri ilahidir.bize düşen görev gereken bütün tedavileri yaptırıp taktiri Allah c.c.'a bırakmak rabbim taktir edip şifa verecektir inşallah.
Yukarı Dön
gbt_46 Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı gbt_46 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19.Ocak.2010 Saat 22:19
mrb.arkadaşlar benim annem 64 yaşında mide ca dan ameliyat oldu mide nin 3/2 alındı.lenflerde 10 adet kanser hücresi var. 5 kür KT.uygulayacaklar. şu an çok iyi hemen hemen her şey yiyor.
Yukarı Dön
rafet Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı rafet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24.Ocak.2010 Saat 06:40
Bu başlık altındaki bütün mesajları tek tek okudum genelde ben kanserdim kemoterapi oldum radyoterapi aldım yada ameliyat oldum kurtuldum türünden yorumlar mevcut.Bu sanırım hasta olduğunuz zamanlardaki çaresizliğinizi pek anımsamadığınızdandır,ama bizim gibilerin sizden yani bu illete yakalanıp yenme başarısını gösterenlerden dileği tedavinizi nerdeoldunuz doktorunuz kimdi? doktorların söylediğinden farklı bir uygulama yaptınızmı ilaçların yan etkisini azaltmak için özel birşeyler kullandınızmı unutmayınki bizler her satırı okurken umut içinde okuyoruz  teşekurler 
Yukarı Dön
GÖNÜL, Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı GÖNÜL, Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26.Ocak.2010 Saat 08:17
     Burada bulunan yazıları bende okudum.Umarım tüm hasta arkadaşlara YÜCE RABBİM acil şifalar versin.Benim eşimde 8.01.2010 tarihinde mide kanserinden ameliyat oldu.tanısı TI NO MO...Doktorumuz daha yeni olduğunu söyledi.Bu gün kemoterapi tedavisi için fakülteye başvuracağız.Sanırım ameliyatttan sonra 20 gün ile 1 ay içinde kemoterapi uygulanmak zorundaymış.Ama bazılarıda kemoterapi görmesinin sakıncalı olduğunu ve bu tedavi sonucu başka organlara zarar verdiğini söylüyorlar.İnanın bu konuda yardımlarınıza ve bana vereceğiniz fikirlere ve dualara ihtiyacım var.Eşim 53 yaşında ve burada ameliyatın kişinin ömrünü kısalttığını okudum ve çok üzüldüm..Lütfen bu yazımı okuyan ve bu hastalık sonucu yakınlarının nasıl bir evre geçirdiğini,neler yiyip içtiğini,ve ayrıca alternatif tedavi olarak (bitkisel) neler kullandıklarını yazarlarsa çok sevinirim.Daha yolun başındayım.Eşime en iyi ne şekilde nasıl yardımcı olabilirim..Yazılarınızı bekliyorum.Artık hepimiz burada kader arkadaşı olduk.VERİLEN TÜM BİLGİLER İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM...
Yukarı Dön
ayşe Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı ayşe Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01.Şubat.2010 Saat 14:57
sevgili hasta yakınları,düşüncelerinizi ya da yaşadıklarınızı yazarken lütfen bunları kanserli hastalarında okuduklarını düşünerek yazın ya da kendi olumsuz,dar ve felaket haberlerinizi kendi içinizde yaşayın.ablam bilmemne kanseri doktorlar az ömrü kaldı,yapacak bişi yok diyolar,babam 4 kez ameliyat oldu,kemonun faydasını görmedik,3 senedir tedavi oluyo...gibi umudumuzu kırıcı ifadeleri lütfen kendi karanlık çevrenizle paylaşın!bu hastalıktan kurtulan arkadaşlarda daha uzun,yol gösterici ve bize umut veren gerçekleri yazsınlar.ben kanserli bi hasta olarak iyi olmak,iyi hissetmek ve inanmak istiyorum.işler kötüyede gitse az bi ömrüm de kalsa -en azından kalan günlerimi-iyi hissederek geçirmek istiyorum.bu karanlık düşüncelerin beynimi kemirerek beni daha da güçsüzleştirmesine izin vermicem.ancak sizin gibilerin yaklaşımı kendimi yalnız hissetmeme ve hatta tedaviyle bile boşa kürek çekiyormuşum hissine kapılmama sebeb olabiliyo.bunu bana ve yakınlarınıza yapmaya hakkınız yok.
Yukarı Dön
gül Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
  Alıntı gül Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02.Şubat.2010 Saat 16:45
sevgili ayşe insanlar burda dertlerini paylaşıyor.kimse kasti bişey yapmıyor burda herkesin canı acıyor.kiminin babası kiminin ablası kiminin eşi kimininde  annesi..kolay değil hem yaşayan hemde yakınlar için.bence bu tarz yerlere girip okumayın siz.elbette insanlar acılarını yazacak ve paylaşacak.insanlara kızıyorsunuz ama şuan yazdıklarınızla dahada kırıcı olan sizsiniz.burda yazılanlar dr lar tarafından söylenen şeyler. herkes bir çare bulabilirmiyim diye yazıyor burda.kimse gelipte canı için az ömrü kaldı demez kendi kendine.size çok çok geçmiş olsun.ama yazarken biraz daha dikkatli olun.insanları kırmayada sizin hakkınız yok.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 678910 22>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50